Gönderen Konu: KADINLARIMIZA BİRAZ DEĞER VERELİM  (Okunma sayısı 7281 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kemal Kuzey

• Kabaklı Köyü
  • Rep Puanı 0
KADINLARIMIZA BİRAZ DEĞER VERELİM
« : Temmuz 08, 2014, 03:05:17 ÖS »
Merhaba bende köylünüz olarak size birşey sormak ve fikirde bulunmak istedim Kabaklı Köyü Gençlik Kurulu adındaki kuruluşunuzda neden hiç bayanlara yer vermiyor ve bilgilerinden faydalanmıyorsunuz ben takiplerimde ve resimlerinizde hiç bir bayan arkadaşımızın faliyette bulunduğunu ve bilgi almak veya aktarmak adına yanınızda olamadığını gördüm nedenini öğrenmek istedim;ben mesela derneğin neden aralarında bayan istemediğini ve düşünce yapılarını değiştirmeleri gerktiğini ve biraz daha bayanlara özen göstermeleri gerektiğini düşünüyorum bayanlarımız evlerde oturarak sadece zamanı tüketerek yaşıyorlar ne bir hobileri nede bir eğlenceleri var bakın resimlere dikkat edin hiç bir bayan bu resimlerde yer almıyo kalitesini ve özelliğini göstermiyor bence derneğinizde kadınlara özel bilgilendirme günleri hobi günleri vede eylenceler tertip edinilmeli kahvaltı düzenlemişsiniz bunları bayanlarada düzenleseniz faydalı olabilme yollarını öğretseniz .unutmayınki hala etrafımızda okuma yazma biilmeyen eşleri tarafında sömürülen kadınlar var bunlar bizim için utanç verici bende köylünüz olarak biliyorum ve tahmin ediyorum tepkileri ama beni hiç birşey yıldırmaz sizide yıldırmasın kolay gelsin.UNUTMAYINKİ O KADINLAR ANALARIMIZ ONLARADA FAYDALI OLABİLME HUZURUNU VERİN .

Çevrimdışı MuammeR SağlaM

• Kabaklı Köyü
  • *
  • Rep Puanı 686
    • Pc Satışı Ve Tamiri İçin Tıklayın
Ynt: KADINLARIMIZA BİRAZ DEĞER VERELİM
« Yanıtla #1 : Temmuz 11, 2014, 11:07:06 ÖÖ »
yazdığınız fikirleri en yakın zamanda yönetim toplantısında bildirecem